Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Jaropełka, Łucji 6 Lipca 2020, 10:33
Dziś 20°C
Jutro 16°C
Kultura i oświata
7 Czerwca, 2019

Drożki: Wyśpiewali ogromny sukces

Zespół wokalny „Nice Melody” ze Szkoły Podstawowej w Drożkach wyróżniony na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej.

22 maja br. zespół „Nice Melody” ze Szkoły Podstawowej w Drożkach wziął udział w XXVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej ŚREMSONG 2019. Konkurs odbywa się każdego roku w Katolickim Centrum Edukacji i Kultury w Śremie. Powstał z inicjatywy katechety Janusza T. Skotarczaka, który miał możliwość poinformowania o planowanym przedsięwzięciu św. Jana Pawła II.
Młodzi wokaliści z klasy VII i VIII zaprezentowali pieśń pt. „Matko o twarzy jak polska ziemia”. Występ sześcioosobowego zespołu poruszył jury na tyle, że zagwarantował młodym wykonawcom udział w sobotnim Koncercie Galowym, który był zwieńczeniem trwającego przez cały tydzień projektu.

~ Aleksandra Cegła

Więcej w nr 23 (1329) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!