Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 18 Stycznia 2022, 02:17
Dziś -1°C
Jutro 2°C
Kultura i oświata
27 Października, 2017

Drożki: Nauczyciele w roli aktorów

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Drożkach.

19 października br. w Szkole Podstawowej w Drożkach świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Tym razem obchody były wyjątkowe, ponieważ to nauczyciele przygotowali niespodziankę dla uczniów, rodziców i emerytów.
Uroczystość rozpoczęła dyrektor placówki Grażyna Adamska, która wręczyła nauczycielom nagrody i dziękowała za zaangażowanie, przytaczając słowa Alberta Schweitzera: „To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale właśnie jest tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu”.
Później zaprezentowali się uczniowie, którzy przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny. Największym zaskoczeniem był jednak nieoczekiwany występ nauczycieli, którzy utrzymywali go do końca w tajemnicy. Pedagodzy przedstawili baśń „Kopciuszek” w wersji Jana Brzechwy. Uczniowie docenili starania nauczycieli brawami, natomiast nauczyciele byli usatysfakcjonowani tym, że udało im się w tak niecodzienny sposób uszczęśliwić wychowanków.

~ Aleksandra Cegła

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!