Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marty, Konstantego, Olafa 29 Lipca 2021, 23:03
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Bralin
5 Listopada, 2020

Bralin: Zderzyły się trzy samochody. Spłonęła wojskowa ciężarówka

Na trasie S8 z Wrocławia do Warszawy w okolicy Bralina doszło do zderzenia wojskowej ciężarówki, przewożącej kontenery mieszkalne dla szpitala polowego w Warszawie, samochodu ciężarowego wypełnionego makulaturą oraz busa.

22 października br., przed godziną 11.00, na 94. kilometrze trasy S8 w kierunku Warszawy doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów – wojskowej ciężarówki, samochodu ciężarowego i osobowego busa. W wyniku zderzenia wojskowa ciężarówka przewożąca w konwoju kontenery mieszkalne dla szpitala polowego w Warszawie stanęła w płomieniach. Kierowca – żołnierz – doznał niegroźnego urazu głowy. Został przetransportowany do szpitala w Kępnie. Na miejsce zadysponowano cztery jednostki straży pożarnej: 3 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie oraz 1 z OSP Bralin, a także funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Żandarmerię Wojskową.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 45 (1402) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!