Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2019, 12:12
Dziś 4°C
Jutro 0°C
Bralin
8 Lutego, 2018

Bralin: Zderzyły się dwie ciężarówki

Niebezpiecznie wyglądająca kolizja na drodze S8.

1 lutego br., o godz. 18.41, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych na drodze S8 (89 km).
Na miejscu zdarzenia strażacy zastali dwa pojazdy ciężarowe (ciągniki z naczepami) po kolizji oraz samochód osobowy, który został uderzony elementami oderwanymi od ciężarówek. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca działań, ocenie stanu wszystkich osób podróżujących pojazdami – w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń – oraz zastosowaniu sorbentu na rozlane płyny eksploatacyjne. Po czynnościach policji uszkodzone pojazdy zabrała pomoc drogowa, jezdnię uprzątnięto i przywrócono ruch w kierunku Wrocławia, który na czas działań był wstrzymany – relacjonuje rzecznik prasowy KP PSP Kępno kpt. Jarosław Kucharzak. W akcji udział brały 2 zastępy JRG Kępno oraz OSP Bralin.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!