Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Moniki, Wiktora 21 Maja 2022, 18:20
Dziś 15°C
Jutro 15°C
Bralin
27 Maja, 2021

Bralin: Testery i alkomat dla policjantów

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymali zestaw pakietów „NARK II” oraz urządzenie do badania stanu trzeźwości „PROMILER”, które będzie wykorzystane na Posterunku Policji w Bralinie.

Władze samorządowe, dostrzegając liczne zatrzymania osób posiadających środki odurzające, oraz osób, które kierują pojazdami mechanicznymi pod działaniem alkoholu lub podobnie działającego środka, chcą pomóc w walce z takimi osobami, w związku z czym przekazały niezbędne do tego narzędzia, które ułatwią prace funkcjonariuszy.
Na ręce komendanta powiatowego Policji w Kępnie mł. insp. Mirosława Józefiaka sekretarz Gminy Bralin Ewelina Pieles, w imieniu lokalnego samorządu, przekazała urządzenie do badania stanu trzeźwości oraz testery narkotykowe służące do wykrywania substancji zabronionych – zestaw pakietów „NARK II” oraz urządzenie do badania stanu trzeźwości „PROMILER”.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 20 (1429) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!