Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emilii, Julinana, Konstancji 19 Sierpnia 2019, 12:00
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Bralin
16 Stycznia, 2019

Bralin: Rozmawiali o gazyfikacji Bralina

Spotkanie wójta gminy Bralin i kierownika Referatu Gospodarczego i Inwestycji Gminy Bralin z przedstawicielem Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu, kierownikiem Rejonu Dystrybucji Gazu w Kępnie.

W Urzędzie Gminy Bralin odbyło się spotkanie wójta Piotra Hołosia z przedstawicielem Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu, kierownikiem Rejonu Dystrybucji Gazu w Kępnie, Mariuszem Maślanką. W spotkaniu udział wziął również kierownik Referatu Gospodarczego i Inwestycji Gminy Bralin Artur Wójcik. Rozmowy dotyczyły budowy sieci gazowej w Bralinie. W trakcie spotkania zapoznano się z dokumentacją oraz planowanym przebiegiem sieci gazowniczej. W trakcie rozmów zapadły deklaracje efektywnej współpracy Gminy Bralin z inwestorem. Prace przygotowawcze są na bardzo zaawansowanym etapie, rozpoczęcie inwestycji przewiduje się na bieżący rok. Inwestycja umożliwi ogrzewanie gazem zarówno budynków już istniejących, jak i nowo projektowanych, np. hali sportowej w Bralinie.

~ M. Gudra

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!