Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Henryka, Igi, Włodzimierza 15 Lipca 2019, 22:43
Dziś 19°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
22 Marca, 2019

Bralin: Mali czytelnicy nagrodzeni

Pierwsze dyplomy w akcji Mała Książka – Wielki Człowiek zostały przyznane w Bibliotece Publicznej w Bralinie.

W Bibliotece Publicznej w Bralinie Antonina Słowińska i Tymon Grossek otrzymali dyplomy Małego Czytelnika wraz z drobnymi upominkami. Laureaci wytrwale przychodzili do biblioteki, wypożyczali książki i jako pierwsi zebrali komplet naklejek na swojej Karcie Małego Czytelnika.
W bralińskiej bibliotece nadal trwa akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Każde dziecko urodzone w 2016 r. dostaje wyprawkę czytelniczą w prezencie, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajduje się też broszura „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” dla rodziców. Podczas wizyty w bibliotece, zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały czytelnik otrzymuje naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostaje uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

~ M. Gudra

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!