Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bolka, Cezaryny, Marioli 25 Marca 2019, 11:08
Dziś 9°C
Jutro 6°C
Bralin
19 Października, 2018

Bralin: Jest jaśniej, jest bezpieczniej

Gmina Bralin realizuje projekty dotyczące rozbudowy infrastruktury oświetlenia ulicznego.

Działając systematycznie i wsłuchując się w propozycje i wnioski mieszkańców, Gmina Bralin stara się realizować projekty dotyczące rozbudowy infrastruktury oświetlenia ulicznego w gminie. W ubiegłym roku rozbudowana została linia oświetlenia w Mnichowicach oraz punkt w Nowej Wsi Książęcej przy bloku 105. Obecnie trwają prace związane z rozbudową sieci w Chojęcinie-Szumie na osiedlu „Za Lasem”, w Nowej Wsi Książęcej oraz w Bralinie przy ul. Ks. Jana Ćwiejkowskiego i ul. Strażackiej. Zakończono prace przy ul. Wiosennej.
Będzie jaśniej i bezpieczniej również w Taborze Małym-Lipniku. 25 września br. podpisana została umowa z firmą P.P.U.H. „JACEK” Jacek Górecki na montaż oprawy oświetlenia ulicznego. Koszt tej inwestycji wyniesie 5.100,00 zł brutto.
To, oczywiście, nie wyczerpuje zgłaszanych przez mieszkańców, radnych i sołtysów potrzeb. Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców korzystających z dróg publicznych, Gmina zapewnia, że inwestycje w zakresie montażu bądź rozbudowy oświetlenia ulicznego będą kontynuowane w kolejnych latach.

~ M. Gudra

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!