Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Kamila, Kornelii 2 Kwietnia 2020, 02:26
Dziś 2°C
Jutro 6°C
Baranów
9 Listopada, 2017

Baranów: Mistrzowie bez hali w blasku złotych medali

Mistrzostwa Gminy w Futsalu w kategorii szkół podstawowych.

W poniedziałek, 20 października br., w kępińskiej hali KOSiR rozegrano Mistrzostwa Gminy w Futsalu w kategorii szkół podstawowych. W turnieju triumfowali piłkarze z Baranowa.
Podopieczni Jacka Klyty wygrali 3 z 4 meczów, jeden bezbramkowo zremisowali, strzelili 12 goli i stracili tylko jednego. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie zespoły walczyły dzielnie i ambitnie, o czym może świadczyć np. rezultat ostatniego meczu. Decydujący o remisie gol padł wraz z syreną oznaczająca koniec spotkania.
Większość piłkarzy mistrzowskiego teamu z Baranowa na co dzień ćwiczy w UKS „Pionier” Baranów” – na Orliku – i marzy, by już wkrótce trenować zimą we własnej hali. Wtedy o kolejne sukcesy w futsalu będzie znacznie łatwiej. Bo talentu na pewno im nie brakuje. Póki co korzystają z gościnności dyrekcji kępińskiego KOSiR-u. Turniej rozegrany na prawdziwym futsalowym boisku, z tablicą świetlną i z profesjonalną obsługą sędziowską to dla młodych piłkarzy dodatkowe, fascynujące doświadczenie. A gdy jeszcze piękne nagrody – puchary, statuetki i dyplomy – wręcza przedstawiciel władz samorządowych? – Gratuluję umiejętności, podziwiam ambicję. Życzę sukcesu w finale powiatowym – podkreślił przewodniczący Rady Gminy Baranów Marian Kremer.

~ es

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!