Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kryspiny, Norberta, Sabiny 5 Grudnia 2022, 13:24
Dziś 2°C
Jutro 3°C
Baranów
5 Października, 2022

Baranów: Jak być bezpiecznym na drodze?

„Road Safety Days” to coroczna kampania policyjnych wydziałów ruchu drogowego państw będących członkami „ROADPOL” oraz innych podmiotów z obszaru bezpieczeństwa ruchu drogowego, ukierunkowana na realizację założeń zgodnych z „Wizją ZERO – zero ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych”.

W tym roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Baranowie w ramach akcji „Roadpol Safety Days” przeprowadzili pokaz i prelekcję dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego, tj. uczniów Szkoły Podstawowej w Baranowie. Dla dzieci przeprowadzono prelekcję na temat prawidłowego korzystania z infrastruktury drogowej oraz rozstrzygnięto konkurs plastyczny na najładniejszą pracę, dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 40 (1499) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!