Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Donata, Gizeli, Łukasza 17 Lutego 2020, 16:34
Dziś 12°C
Jutro 7°C
Powiat
22 Lutego, 2018

Komendant odszedł na emeryturę, jest następca

W miniony piątek policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie uroczyście pożegnali dotychczasowego komendanta.

16 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie odbyła się uroczysta odprawa, w trakcie której pożegnano dotychczasowego komendanta powiatowego podinsp. Tomasza Paziewskiego. Podinsp. T. Paziewski do Kępna trafił z Poznania, a służbę tutaj pełnił przez 14 miesięcy. 16 lutego br. odszedł na emeryturę.
Podczas pożegnania mówił, iż czuł się tutaj jak w domu i dziękował wszystkim za atmosferę i spokój w pracy. Pożegnania, w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, dokonał jego zastępca podinsp. Robert Ciesielski, który życzył odchodzącemu komendantowi spokojnej emerytury i realizacji marzeń, pasji i zainteresowań. Wręczył także pamiątkowe tablo. Podziękowania za wspólną pracę złożyli też naczelnicy i kierownicy jednostki, a także pracownicy cywilni.
Kto przejmie stanowisko T. Paziewskiego? - Jeszcze nikt nie został powołany na stanowisko komendanta powiatowego Policji w Kępnie. Obowiązki komendanta pełni dotychczasowy zastępca podinsp. Robert Ciesielski. W stosownym czasie komendant wojewódzki poinformuje o swojej decyzji – podkreśla podkom. Maciej Święcichowski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!