Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ambrożego, Florentyny, Gawła 17 Października 2021, 02:22
Dziś 10°C
Jutro 12°C
Perzów
10 Czerwca, 2021

Wygoda Turkowska: Motocyklista zginął na drodze

Tragiczne w skutkach zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 482 w Wygodzie Turkowskiej.

4 czerwca br., około godziny 16.00, dyżurni Komendy Powiatowej Policji w Kępnie i Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 482 („stara ósemka”) w miejscowości Wygoda Turkowska.
Na miejsce zadysponowano policjantów, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Turkowy i OSP Perzów.
- Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Mercedes, 45-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka motocyklem marki Honda, którym kierował 61-letni mieszkaniec województwa łódzkiego – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie sierż. Rafał Stramowski.
Niestety, w wyniku zdarzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 22 (1431) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!