Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2021, 06:13
Dziś 2°C
Jutro 2°C
Sport
27 Listopada, 2017

Unihokej: Unihokejowe zmagania po raz dziewiętnasty

9 i 10 listopada w Hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju. Do realizacji tego zadania po raz dziewiętnasty przystąpiły Wydział Edukacji i Sportu i Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Do rywalizacji w Licealiadzie przystąpiły po dwa zespoły szkół ponadgimnazjalnych, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Rozegrano trzy tercje, dziewczęta reprezentujące ZSP nr 2 w Kępnie pokonały reprezentację ZSP nr 1 w Kępnie 4:2. Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Bryza z ZSP nr 1 w Kępnie, najskuteczniejszą zawodniczką meczu została Weronika Skiba, a Magdalenę Sobolewską wybrano najlepszą bramkarką zawodów. Obie zawodniczki reprezentowały ZSP nr 2 w Kępnie. Taki sam wynik 4:2 padł w kategorii chłopców, gdzie lepsi okazali się zawodnicy z ZSP nr 1 w Kępnie. Najlepszym zawodnikiem meczu został Kamil Tomaszewski z ZSP nr 2 w Kępnie, a najlepszym strzelcem Tomasz Klein. Tomasz Czapczyński okazał się najlepszy między słupkami i to jemu przypadł tytuł najlepszego bramkarza zawodów. Obaj zawodnicy to uczniowie ZSP rr 1 w Kępnie. W kategorii szkół podstawowych w rocznikach 2002-2004 najlepszą zawodniczką została Magdalena Skórecka z Gimnazjum w Opatowie, najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Gruszka ze Szkoły Podstawowej w Mroczeniu, a najlepszą bramkarką Arleta Majchrzak ze Szkoły Podstawowej w Mikorzynie. Wśród chłopców tytuł króla strzelców wywalczył Kacper Fojtar, bramkarzem mistrzostw został Mateusz Gogół. Obaj gracze to reprezentanci Szkoły Podstawowej w Mroczeniu. MVP zawodów powędrowało natomiast w ręce Adriana Gawlika z Opatowa.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!