Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2021, 05:48
Dziś 2°C
Jutro 2°C
Trzcinica
22 Kwietnia, 2020

Trzcinica: Trwa przebudowa dróg

Postępują prace związane z przebudową drogi powiatowej na odcinku Laski – Laski Borek – Trzcinica. Realizacja zadania inwestycyjnego możliwa jest dzięki pozyskanym przez Powiat Kępiński środkom w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Z uwagi na rozległy zakres inwestycji, jak również duże natężenie ruchu drogowego w tym rejonie powiatu prace drogowe podzielono na kilka etapów, tak by ograniczyć utrudnienia, a kierowców skierować na możliwe objazdy.
Obecnie prace związane z przebudową drogi koncentrują się na ostatnim odcinku, stanowiącym wjazd do miejscowości Trzcinica. Na wyłączonym z ruchu odcinku prowadzone są roboty ziemne i kanalizacyjne. Korzystne warunki pogodowe pozwalają wykonawcy na sprawne prowadzenie wszelkich niezbędnych robót.
Warto przypomnieć, że wszystkie prace związane z inwestycją mają zakończyć się zgodnie z umową do 30 września br. Wykonawcą prac wyłonionym przez Powiat Kępiński w postępowaniu przetargowym jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z. o. o z siedzibą w Lublińcu.

~ Oprac. m

Więcej w nr 17 (1374) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!