Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bazylego, Bernardyna, Krystyny 20 Maja 2019, 20:47
Dziś 22°C
Jutro 17°C
Sport
22 Maja, 2018

Trzcinica: Sportowe emocje na „Orliku”

Majowy Turniej Piłki Nożnej w Trzcinicy.

Impreza zorganizowana została 3 maja 2018 r. na „Orliku”. Za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju odpowiadał animator sportu Dariusz Piędzioch.
Rozgrywki rozpoczęły się w godzinach popołudniowych, a udział w nich wzięły 4 drużyny w kategorii wiekowej Orlików. Były to: Wielkopolanin Siemianice, Agroplon Głuszyna, AP Funball Kluczbork i GKS Trzcinica. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym – mecz i rewanż. Łącznie odbyło się 12 spotkań, a każde z nich trwało po 10 minut. W sędziowaniu zawodów zaangażowani byli i pomagali trenerzy wszystkich drużyn biorących udział w turnieju.
Odbywającym się na „Orliku” rozgrywkom, przyglądał się wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz licznie przybyli rodzice zawodników.
Dla uczestników przewidziano puchary i dyplomy, najważniejsze jednak w tym dniu były dobra zabawa i aktywność sportowa.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna z Siemianic, drugie przypadło gospodarzom turnieju z Trzcinicy, a trzecie wywalczyła drużyna z Kluczborka. Wybrano również najlepszego bramkarza turnieju (Kacper Wróbel – Agropol Głuszyna), zawodnika (Marek Maruska – AP Funball Kluczbork) i króla strzelców (Marcel Stanikowski – Wielkopolanin Siemianice).

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!