Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Izodory, Wacławy 4 Kwietnia 2020, 22:59
Dziś 9°C
Jutro 12°C
Sport
26 Kwietnia, 2018

Trzcinica: Puchary od komendanta i wójta

XIII Turniej Tenisa Stołowego w Trzcinicy.

16 kwietnia 2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyła się XIII edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie i Wójta Gminy Trzcinica.
Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: kategoria młodzieżowa i seniorzy.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali: z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Kępnie sierż. Filip Ślęk, natomiast z ramienia Urzędu Gminy w Trzcinicy - Dawid Gościniak.
Zawody poprzedziły losowania grup i ustalenie systemu rozgrywek. Mecze grupowe rozgrywano do 2 wygranych setów i do 11 punktów jednocześnie na 4 stołach, a w sędziowaniu rozgrywek pomagali sami zawodnicy. Mecze finałowe po fazie grupowej odbywały się do 3 wygranych setów.
Rozgrywki podsumowali: podinsp. Robert Ciesielski, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz kierownik Posterunku Policji w Laskach młodszy aspirant Sebastian Skrobek. Następnie wręczyli zwycięzcom nagrody, dyplomy i puchary. Gratulowali także wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju, dziękując za sportową rywalizację i zaangażowanie.
Podziękowania za udostępnienie i przygotowanie sali gimnastycznej skierowane zostały do pracowników Zespołu Szkół w Trzcinicy.

~ Oprac. bem

Klasyfikacja końcowa
Kategoria młodzieżowa
I – Szymon Skotnik
II – Marcel Stanikowski
III – Bartosz Chwał
IV – Michał Skąpski
Kategoria seniorzy
I – Paweł Skotnik
II – Władysław Kącki
III – Adrian Pałat
IV – Henryk Sibera

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!