Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Iwony, Noemi, Szymona 27 Października 2020, 19:48
Dziś 10°C
Jutro 14°C
Kultura i oświata
30 Września, 2020

Trzcinica: Innowacyjnie w bibliotece

Od 14 sierpnia 2020 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy odbywają się literackie warsztaty twórcze dla dzieci. Zadanie jest realizowane w ramach programu „Partnerstwo dla książki” i zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W ramach tego programu trzcinicka książnica oraz Filia Biblioteczna w Laskach prowadzą od 14 sierpnia br. literackie warsztaty twórcze dla dzieci. Podczas zajęć młodzi czytelnicy mają okazję wysłuchać opowiadań lub bajek, które czytają im pracownicy biblioteki, jak również zaproszone osoby, m.in. Renata Ciemny – sekretarz gminy Trzcinica, ks. kan. Wiesław Cieplik – proboszcz parafii Trzcinica oraz Ewa Ozdoba – pielęgniarka środowiskowa z Trzcinicy.

~ Oprac. m

Więcej w nr 40 (1397) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!