Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benity, Maksymiliana, Teodozji 29 Maja 2020, 22:33
Dziś 11°C
Jutro 15°C
Sport
18 Września, 2019

Trzcinica: Bramkami powitali rok szkolny

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzcinica.

31 sierpnia 2019 r. w Trzcinicy na terenie stadionu sportowego oraz boi-ska Zespołu Szkół w Trzcinicy odbył się III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzcinica pn. „Futbolowy początek roku szkolnego”, którego współorganizatorami byli: GKS Trzcinica i Urząd Gminy Trzcinica.
Był to największy turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży szkolnej zorganizowany w powiecie kępińskim w okresie wakacyjnym. W rozgrywkach udział wzięło 18 drużyn, walczących o puchary w trzech kategoriach wiekowych: żak i orlik, młodzik oraz trampkarz. W grupie 1. rywalizowali piłkarze z rocznika 2010 i młodsi (6 drużyn), w grupa 2. - rocznik 2008 i młodsi (6 drużyn), a w grupie 3. - rocznik 2006 i młodsi (6 drużyn). Do turnieju zgłoszone zostały drużyny z Kuźnicy Grabowskiej, Słupi, Sokolnik, Kępna, Wilkowa, Baranowa, Trębaczowa i Trzcinicy. Gospodarze turnieju zgłosili po dwie drużyny w każdej kategorii wiekowej.
Mecze przeprowadzono równolegle na trzech boiskach trawiastych. Obowiązywał system gier każdy z każdym w grupie, a czas trwania meczu wynosił 2 x 8 minut.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 37 (1343) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!