Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2020, 22:39
Dziś 2°C
Jutro 5°C
Kultura i oświata
19 Kwietnia, 2019

Trębaczów: Zaprosiły dzieci do wspólnego ozdabiania

Koło Gospodyń Wiejskich w Trębaczowie zorganizowało wspólne wykonywanie pisanek i ozdób, które upiększyły stoły w czasie Gminnego Śniadania Wielkanocnego.

Twórcze i sympatyczne spotkanie miało miejsce w sobotnie popołudnie, 6 kwietnia 2019 r., w sali wiejskiej w Trębaczowie. Na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich licznie stawiły się małe i duże dzieci z trębaczowskiego przedszkola i szkoły, aby wspólnie tworzyć dekoracje świątecznych stołów.
Dzieci z zaangażowaniem i radością malowały, oklejały, barwiły i zdobiły jajka oraz figurki. W tworzenie dekoracji włączyła się także wójt gminy Perzów Danuta Froń, która w towarzystwie najmłodszych ozdabiała pisanki. Wszystkie niezbędne materiały zapewniło KGW.
Nie zabrakło domowego ciasta, ciepłych i zimnych napojów, a po słodką niespodziankę, jaką były gofry, ustawiła się kolejka. Członkinie trębaczowskiego KGW przygotowały też stroiki i wystrój sali.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!