Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jarosława, Marka, Wiki 25 Kwietnia 2024, 10:39
Dziś 6°C
Jutro 14°C
Sport
27 Marca, 2024

Tenis stołowy: Udany występ pingpongistów

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Gorzowie Śląskim odbył się Jubileuszowy X Ogólnopolski Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym, w którym wystąpili reprezentanci naszego powiatu.

Bardzo dobrze zaprezentowali się kępińscy pedagodzy, pasjonaci tej pięknej dyscypliny sportowej, jaką niewątpliwie jest tenis stołowy. W silnej konkurencji zawodników najstarszej kategorii powyżej 70 lat 3. miejsce zajął Jan Sobczak. Należy dodać, że był on bliski drugiego miejsca, które przypadło byłemu mistrzowi Polski nauczycieli, Edmundowi Olszowemu z Praszki, dzięki lepszemu stosunkowi setów niż nasz pigpongista. Udany debiut zaliczył nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kępnie, Adam Żłobiński z Trzcinicy, który w kategorii do 40 lat uplasował się na 2. pozycji.

~ Oprac. m

Więcej w nr 13 (1574) 2024 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!