Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2021, 22:40
Dziś -13°C
Jutro -8°C
Sport
29 Listopada, 2017

Tenis stołowy: Tenisiści w czołówce Grand Prix

W Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie odbyła się szósta, przedostatnia runda IV Grand Prix w Tenisie Stołowym. Kolejny raz znakomicie spisali się reprezentanci naszego regionu, którzy w Sycowie startują zarówno w kategoriach szkolnych jak i open.

W kategorii gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych bez podziału na płeć czwarte miejsce zajął Robert Walery z Trębaczowa. W kategorii open zrzeszeni drugi był Andrzej Gogol z Mnichowic. Z kolei w kategorii open niezrzeszeni zwyciężył Jan Kasendra z Kępna (3 wygrany turniej w tej edycji), a czwarty był Bogusław Górecki ze Słupi pod Kępnem, szósty Władysław Kącki również ze Słupi pod Kępnem, a na ósmym miejscu zmagania ukończył Piotr Korczak z Baranowa. To była chyba jedna z najbardziej emocjonujących rund jakie odbyły się dotychczas. Wyniki końcowe pozostają w dalszym ciągu do rozstrzygnięcia. Kolejność końcowa Grand Prix zostanie wyłoniona podczas ostatniej rundy cyklu, którą zaplanowano na 10 grudnia. Tradycyjnie odbędzie się ona w hali sportowej MOSiR Syców. W tym dniu nastąpi podsumowanie całorocznej rywalizacji i wręczenie pucharów, medali, dyplomów dla najlepszych zawodników turnieju. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwały pracownice MOSiR Syców a jednocześnie sędziny turnieju: Marta Szlak i Klaudia Janicka.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!