Józefa, Lubomira, Ramony 2 Maja 2024, 02:18
Dziś 21°C
Jutro 22°C
29 Listopada, 2018

Tenis stołowy: Sukcesy tenisistów z regionu

W Hali Sportowej Kotwica w Praszce odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości. W ośmiogodzinnym turnieju, obywającym się na 12 stołach wystartowało 85 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych oraz kategorii Open.

Znakomicie spisali się tenisiści stołowi z naszego regionu podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości w Praszce. W kategorii do 40 lat najlepszy okazał się Bartosz Lewek, występujący na co dzień w UKS Piast Ostrzeszów. Pochodzący z Myjomic zawodnik wygrał w finale z kolegą klubowym Jarosławem Krzywaźnią. Znakomite 4 miejsce po zwycięskich bojach z czwartoligowcami wywalczył Dariusz Grabowski (UKS Prosna Grabów) z Kępna. W najliczniej obsadzonej kategorii 41-60 lat również na czwartej pozycji uplasował się Jan Kasendra z Kępna. .

Więcej w nr 48 (1303) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.