Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 19 Września 2020, 01:10
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Sport
9 Stycznia, 2020

Tenis stołowy: Skotnik i Lewek na podium memoriału

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Raszkowie odbył się IV Ogólnopolski Memoriał Zygmunta Lubienieckiego w tenisie stołowym. Memoriał został zorganizowany przez Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Południowa Wielkopolska, LKS Orzeł Wysocko Wielkie oraz Terenowy Klub Olimpijczyka im. Mariana Matysiaka w Wysocku Wielkim.

Do rywalizacji przystąpiło ogólnie 144 zawodników w jedenastu kategoriach wiekowych. W takim turnieju nie mogło zabraknąć tenisistów stołowych z naszego powiatu. Najlepiej wypadli Szymon Skotnik z Siemianic (GUKS Byczyna), który zajął bardzo wysokie, drugie miejsce w kategorii kadetów oraz Bartosz Lewek z Myjomic (UKS Piast Ostrzeszów) – trzeci zawodnik najliczniej obsadzonej kategorii mężczyzn. Po dziewięciu wygranych turniejach z rzędu zakończyła się z kolei passa Jana Kasendry, który przegrał w kategorii weteranów (powyżej 40 lat) ze zwycięzcą turnieju byłym zawodnikiem Bundesligi Marcinem Drozdowskim, reprezentującym UKS Piast Ostrzeszów. 

~ BAS

Więcej w nr 2 (1359) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!