Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Karoliny, Kary 6 Sierpnia 2020, 00:38
Dziś 16°C
Jutro 24°C
Sport
4 Grudnia, 2019

Tenis stołowy: Niecodzienny wyczyn pingpongisty

Znany kępiński pasjonat tenisa stołowego Jan Kasendra w dwa ostatnie weekendy dokonał niezwykłego wyczynu, a mianowicie wygrał 5 turniejów z rzędu.

Najpierw 10 listopada zwyciężył w V rundzie VI Grand Prix Sycowa w kategorii open powyżej 40 lat z udziałem zawodników IV i V ligi, a dzień później o czym już wspominaliśmy triumfował w Ogólnopolskim Turnieju z okazji Święta Niepodległości w kategorii 40-60 lat, również z udziałem IV i V ligi. Z kolei w sobotę, 16 listopada był najlepszy w III rundzie X Grand Prix Ziemi Kluczborskiej w Bogacicy w kategorii open bez podziału na wiek z uczestnictwem licencjonowanych tenisistów stołowych z IV i V ligi. Kolejnego dnia (17 listopada) zajął pierwsze miejsce w Otwartych Mistrzostwach Oleśnicy w kategorii amatorów wyprzedzając zawodników o 40 lat i 35 lat młodszych od siebie, a po południu tego samego dnia wygrał zdecydowanie III turniej z cyklu IX Mistrzostw Wrocławia w kategorii powyżej 15 lat.

~ Oprac: BAS

Więcej w nr 49 (1355) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!