Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 Maja 2020, 08:18
Dziś 11°C
Jutro 16°C
Sport
17 Października, 2019

Tenis stołowy: Kępnianin pierwszą rakietą mistrzostw Wrocławia

Trwa dobra passa Jana Kasendry. Tym razem kępnianin zwyciężył w IX Mistrzostwach Wrocławia. We wrocławskim Klubie Anima odbył się pierwszy turniej IX Mistrzostw Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów oraz zawodników czwartej i piątej ligi. W jednej z kategorii bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju został Jan Kasendra. W finale pokonał zawodnika Startu Wrocław, Marka Dubińskiego 2:0. Należy podkreślić, że kępiński pasjonat tej dyscypliny w drodze do finału nie stracił żadnego seta. Trzecie miejsce wywalczył Andrzej Kamiński, również reprezentant wrocławskiego klubu WZSN Start.

Wielką niespodziankę sprawił Piotr Zalewski, który już w I rundzie pokonał Andrzeja Kamińskiego 2:1 (zwycięzcę wielu turniejów, m.in. Grand Prix Top 10 o Złotą Rakietkę). Z kolei wśród pań zwyciężyła Joanna Kokot, drugie miejsce zajęła Barbara Szłapka, a na trzecim miejscu uplasowała się Joanna Jasztal.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!