Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anatola, Jacka, Mirosławy 3 Lipca 2020, 16:39
Dziś 19°C
Jutro 23°C
Sport
9 Kwietnia, 2019

Tenis: Kępiński Klub Tenisowy przed sezonem

Pełną parą Kępiński Klub Tenisowy rozpoczął przygotowania do zbliżającego się sezonu. Zgodnie z decyzją zarządu klubu, w tym roku klub będzie on organizatorem wielu imprez tenisowych.

Dzięki finansowemu wsparciu na realizację projektów w tym roku otrzymał kwotę 28 tysięcy złotych, Kępiński Klub Tenisowy będzie kontynuował Klub szkolenie dzieci i młodzieży w tenisie ziemnym, zorganizuje cykl turniejów tenisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w pierwszych dniach lipca zorganizuje dla dzieci półkolonie sportowe. Jako priorytetowe zadanie klub stawia sobie szkolenie dzieci i młodzieży w tenisie ziemnym. Po raz dwunasty kępiński klub rozpoczyna szkolenie cykliczne w tenisie ziemnym w czterech grupach wiekowych, chłopcy i dziewczęta 7-8 lat, 9-10 lat, 11-13 lat oraz 14-18 lat. Zajęcia będą odbywały się w grupach 8-10 osobowych od maja na kortach w Kępnie, Krążkowych oraz Osinach. Treningi będą prowadzili doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy tenisa. Jak mówi prezes Kępińskiego Klubu Tenisowego Dawid Meler szkolenie dzieci i młodzieży jest prowadzone cyklicznie, co roku, co powinno podnieść poziom oraz upowszechnić tenis ziemny na naszym terenie. Dodatkowo od 8 do 13 lipca klub będzie organizował półkolonie tenisowe. W programie półkolonii oprócz zajęć związanych z problematyką uzależnień, dzieci będą doskonaliły swoje umiejętności z tenisa ziemnego, pływania, tańca oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoby zainteresowane uczestnictwem w poszczególnych projektach mogą uzyskać szczegółowe informację pod numerem telefonu 604-314-141 lub na stronie facebook – Kępiński Klub Tenisowy.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!