Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anny-Marii, Felicjana, Sławoja 10 Czerwca 2023, 09:13
Dziś 19°C
Jutro 22°C
Sport
23 Czerwca, 2022

Taekwon-do: Grad medali i tytułów

Udany start zawodników klubu SKT Niedźwiedź podczas XXVIII Mistrzostw Polski w Taekwon-do ZS Put 2022.

21 i 22 maja br. w Częstochowie odbywały się Mistrzostwa Polski w Taekwon-do, w których udział wzięło 580 zawodników z 21 klubów z całej Polski, w tym 6-osobowa reprezentacja SKT Niedźwiedź.
Wyniki klubu przedstawiają się następująco: Wiktor Panek (Wieluń) – 2. miejsce i tytuł Wicemistrza Polski w technikach specjalnych, Sandra Wyrembak (Wieluń) – 2. miejsce i tytuł Wicemistrzyni Polski w walkach semi-contact, Dominik Pilot (Kępno) – 3. miejsce i tytuł II Wicemistrza Polski w układach formalnych, Mateusz Bułacz (Wieluń) – 2. miejsce i tytuł Wicemistrza Polski w walkach light-contact, Magdalena Walczak (Kępno) – 1. miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w walkach light-contact oraz 1. miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w walkach semi-contact, Aleksandra Polak (Kępno) – 1. miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w walkach light-contact, 1. miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w walkach semi-contact oraz puchar dla najlepszej zawodniczki w kategorii senior.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 25 (1484) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!