Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 22:29
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Kępno
14 Października, 2021

Świba: Uderzył w dwa pojazdy i przystanek

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Świbie.

W sobotę, 9 października br., przed godziną 6.00, dyżurni Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 482 („stara ósemka”) w miejscowości Świba. Do zdarzenia zadysponowano policjantów Wydziału Ruchu Drogowego KPP Kępno oraz zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Olszowa i OSP Świba.
- Policjanci ustalili, że kierujący osobowym audi, 29-letni mieszkaniec Cieszęcina, podczas nieprawidłowego wykonywania manewru wyprzedzania, uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki Renault, którym kierował 31-latek. W wyniku zderzenia audi uderzyło w bok wyprzedzanego pojazdu, również audi, kierowanego przez 46-letniego mężczyznę, a następnie wjechało w przystanek autobusowy – mówi oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski.

~ KR

Więcej w nr 40 (1449) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!