Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jagienki, Kamili, Korneliusza 17 Września 2021, 02:11
Dziś 19°C
Jutro 16°C
Sport
28 Lipca, 2021

Sport: Piątoligowe podróżowanie GKS-u

GKS Rychtal, rewelacja poprzedniego sezonu, zagra na inaugurację nowej kampanii z Victorią Skarszew. Inauguracyjne spotkanie w Rychtalu zostanie rozegrane w sobotę, 21 sierpnia. Tymczasem pierwszy mecz na wyjeździe piłkarze Marcina Nowackiego rozegrają tydzień później. Będą to derby powiatu z Orłem Mroczeń.

Dla klubu z Rychtala rozpoczynający się w sierpniu sezon będzie po raz kolejny wyzwaniem finansowo-logistycznym. Zasięg terytorialny rozgrywek piątej ligi sprawia, że piłkarze GKS-u w nadchodzącym sezonie będą mieli do pokonania blisko dwa tysiące kilometrów. Na taki dystans złoży się aż piętnaście meczów wyjazdowym. Najbliższym wyjazdem będzie mecz w Mroczeniu z tamtejszą Orłem. Najdalej piłkarze z Rychtala pojadą zaś do Racotu oraz Śremu (150-180 kilometrów).

~ BAS

Więcej w nr 29 (1438) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!