Jarosława, Marka, Wiki 25 Kwietnia 2024, 19:24
Dziś 6°C
Jutro 14°C
8 Maja, 2018

Sport: Klub „Taekwon-do Niedźwiedź” na podium

17 zawodników reprezentowało Sportowy Klub „Taekwon-do Niedźwiedź” na największej imprezie sportowej tego roku.

Największe zawody taekown-do tej wiosny już za nami. W turnieju „Polish Open Cup” w Dzierżoniowie wzięło udział 843 zawodników i zawodniczek z różnych krajów. Sportowy Klub „Taekwon-do Niedźwiedź” reprezentowało 17 zawodników. Zdobyli oni 20 medali: 8 złotych, 6 srebrnych i 6 brązowych. Co więcej, mimo niezbyt licznej reprezentacji, klub wywalczył 3. miejsce w turnieju. Główną siłą klubu była wszechstronność zawodników, którzy zdobyli medale w walkach semi-contact, light-contact, technikach specjalnych i układach formalnych.
Sportowy Klub „Taekwon-do Niedźwiedź” reprezentowali: Lena Duchnowska, Zuzanna Sobczak, Oliwia Sobczak, Leon Słaby, Rozalia Słaby, Aleksandra Polak, Morfeusz Chomiak, Kamil Tomiak, Dominik Pilot, Wiktoria Wąsala, Jakub Kurzawa, Jakub Dudziak, Mieszko Bielski, Grzegorz Nickiel, Magdalena Walczak i Fabian Lepsy.
Przed zawodnikami z Klubu „Taekwon-do Niedźwiedź” Mistrzostwa Polski Teakwon-do i jesienne Mistrzostwa Europy. Przygotowania ruszyły pełną parą.