Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Agnieszki, Amalii, Czecha 20 Kwietnia 2021, 19:16
Dziś 13°C
Jutro 14°C
Sport
25 Listopada, 2020

Sport: Huśtawka nastrojów w Kępnie, walkower i wygrana tonącej Polonii

Bardzo trudna sytuacja finansowa kępińskiej Polonii może sprawić, że niebawem klub z Alei Marcinkowskiego może zniknąć z piłkarskiej mapy Polski. Sytuacja biało-niebieskich jest tak trudna, że już mało kto wierzy w uratowanie 112-letniego klubu. Coraz częściej obok problemów finansowo-organizacyjnych pojawiają te związane ze skompletowaniem składu. To właśnie brak odpowiedniej liczby graczy spowodował, że biało-niebiescy musieli oddać walkowerem środowe spotkanie z rezerwami KKS-u Kalisz.

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, podczas posiedzenia w dniu 19 listopada, podjął decyzję o ukaraniu drużyny Polonii Kępno walkowerem za niestawienie się na zaległe spotkanie 15. kolejki, które początkowo zostało odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego. Nowy termin spotkania wyznaczono na 17 listopada, ale do meczu ostatecznie nie doszło, bo kępnianie nie potrafili skompletować odpowiedniej ilości piłkarzy na wyjazdowe starcie z rezerwami drugoligowca.

~ BAS

Więcej w nr 48 (1405) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!