Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy 19 Kwietnia 2024, 08:48
Sport
24 Listopada, 2021

Sport: Huragan pogrążył kępnian, zmiana lidera na ostatniej prostej

Dziesiątą porażkę w tym sezonie ponieśli piłkarze Polonii 1908 Marcinki Kępno.

Gracze z Alei Marcinkowskiego w przedostatniej kolejce rundy jesiennej przegrali w Pobiedziskach z Huraganem 3:6 (3:3). Drużynę Adriana Kurzawy czeka jeszcze starcie z SKP Słupca i zaległe z Olimpią Koło, ale już teraz wiadomo, że bez względu na wynik rywalizacji w tych meczach biało-niebiescy przerwę zimową spędzą zakopani w strefie spadkowej. Na ostatniej prostej przed zimową przerwą pozycję lidera stracili piłkarze ze Swarzędza. Od soboty ligową tabelę otwiera Mieszko Gniezno, który musiał się namęczyć by zainkasować pełną pulę w meczu z ligowym outsiderem.