Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arkadii, Krystyna, Stanisławy 13 Listopada 2019, 19:51
Dziś 5°C
Jutro 7°C
Sport
28 Czerwca, 2019

Sport: Bezlitosna pogoda niestraszna kolarzom

Kolejny, pracowity weekend mają za sobą zawodnicy UKS Sport Bralin, którzy oprócz rywalizacji z trasą musieli zmagać się też z piekielnym upałem.

Tym razem kolarze z Bralina, poza trudnymi technicznie trasami w Polsce i Czechach musieli zmierzyć się także z potwornymi upałami. Mimo niesprzyjającym warunków kolarze z Bralina poradzili sobie naprawdę nieźle. W niedzielę, w czeskim Bedrzichowie w Pucharze Czech MTB XCO, wystartowała juniorka, Milena Drelak. Na trasie naszpikowanej wieloma przeszkodami technicznymi, zawody obfitowały w upadki i defekty w postaci zerwanych haków i wózków tylnych przerzutek. Zawodniczka z Bralina, przeszkody pokonywała bezbłędnie i mogła się skupić na walce o 7. pozycję w wyścigu, z reprezentantką kadry narodowej Słowacji, Radką Paulechovą. Niestety na ostatnim okrążeniu Słowaczka skutecznie zaatakowała i Milena musiała zadowolić się przyzwoitym 8 miejscem.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!