Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Donaty, Olechny, Kajetana 8 Sierpnia 2022, 08:29
Dziś 14°C
Jutro 22°C
Sport
26 Października, 2017

Sport: B klasa już finiszuje, kto mistrzem jesieni?

LZS Mikorzyn czy Zawisza Łęka Opatowska - która z tych drużyn zostanie mistrzem jesieni w najniższej klasie rozgrywkowej. Która z drużyn wykorzysta szansę i jak potoczy się układ gier? Na te wszystkie pytania poznamy odpowiedzi już w najbliższą niedzielę.

Na czele tabeli grupy czwartej Kaliskiej Klasy B, z dorobkiem dwudziestu jeden punktów, plasuje się obecnie LZS Mikorzyn. Tuż za nim Zawisza Łęka Opatowska, który ma na koncie o jeden punkt mniej. W toczącej się batalii blisko są jeszcze piłkarze Klubu Sportowego Rogaszyce i Sokoła Świba, ale zespoły z grupy pościgowej nie mają już szans na mistrzostwo jesieni. Do końca pierwszej rundy pozostała jedna kolejka. W niedzielę przekonamy się kto wyjdzie zwycięski z korespondencyjnej walki o mistrzostwo półmetka.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!