Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 09:37
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Sport
26 Października, 2017

Sport: 13. kolejka pechowa dla kępnian

IV Liga Grupa Południowa / Piłkarze z Alei Marcinkowskiego doznali drugiej porażki z rzędu i utracili czwartą pozycję w tabeli na rzecz Obry Kościan. Sytuacja w ligowej stawce w kontekście walki o pierwszą ósemkę robi się coraz ciekawsza.

Szczęście i pech to nieodłączni kompani sportowych wydarzeń. W trzynastej kolejce trudno było więc uniknąć przesądów. Sobotnia seria gier w grupie południowej wielkopolskiej czwartej ligi dla kilku ekip okazała się bardzo pechowa. Punkty straciły między innymi faworyzowane zespoły z Leszna, Piasek oraz Ostrzeszowa. Ta seria gier nie była również udana dla graczy z Alei Marcinkowskiego. Polonia po ostatniej porażce z imienniczką z Leszna chciała wrócić na zwycięskie tory, ale w Nowych Skalmierzycach natrafiła na twardy zespół gospodarzy. Kępnianie doznali drugiej porażki z rzędu i trzeciej w obecnym sezonie.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!