Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Kamila, Kornelii 2 Kwietnia 2020, 01:07
Dziś 2°C
Jutro 6°C
Sport
19 Kwietnia, 2018

Rychtal: Rychtalanki mistrzyniami powiatu

Po sukcesie w koszykówce dziewczyny z Rychtala zdobyły również mistrzostwo powiatu kępińskiego w piłce siatkowej.

W hali sportowej w Rychtalu odbyły się finały piłki siatkowej dziewcząt, do których awansowały siatkarki z Bralina, Mikorzyna, Trzcinicy oraz gospodynie finałów – rychtalanki. Mecze półfinałowe rozegrane zostały w parach: Rychtal – Bralin i Mikorzyn – Trzcinica. W pierwszym półfinale zwyciężyły dziewczyny z Rychtala, natomiast w drugim wygrała drużyna z Trzcinicy.
Mecz o trzecie miejsce rozstrzygnął się na korzyść dziewcząt z Bralina, a w finale spotkały się drużyny z Rychtala i Trzcinicy. Dziewczyny z Rychtala pokonały zawodniczki z Trzcinicy w setach 2:0 i tym samym zostały mistrzyniami powiatu kępińskiego w piłce siatkowej.
Drużyna z Rychtala wystąpiła w składzie: Agnieszka Wodnik, Zuzanna Janik, Julia Gołaś, Oliwia Kłobus, Katarzyna Łazaj, Oliwia Oszańca, Agata Radoś, Dominika Mieseler, Aleksandra Rorat, Julia Szczepaniak, Maria Wypchło i Agata Michalska.
Wszystkie mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów. Gratulujemy drużynom i opiekunom zespołów.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!