Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Kamila, Kornelii 2 Kwietnia 2020, 01:24
Dziś 2°C
Jutro 6°C
Sport
30 Kwietnia, 2018

Rychtal: Majówka na sportowo

Animatorzy Piotr Nasiadek i Mirosław Szydlik przygotowywali atrakcje sportowe dla mieszkańców gminy Rychtal.

1 maja br. na „Orliku” w Rychtalu (w razie niepogody – w hali sportowej) dla mieszkańców gminy zorganizowana zostanie impreza pn. „Majówka na sportowo”.
Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. O godz. 15.00 rozpocznie się Turniej Dwójek Siatkarskich dla młodzieży. Zawodnicy mogą zgłaszać się drużynowo bądź indywidualnie. Dla najlepszych dwójek przewidziano medale. O godz. 17.00 najmłodsi zmierzą się podczas Turnieju Piłki Nożnej. Zaproszenie skierowane jest do dzieci w wieku 7-13 lat. Najlepsi zostaną nagrodzeni medalami. O godz. 18.00 dla dzieci w wieku 6 lat z rodzicami przygotowano atrakcyjne gry i zabawy rodzinne pn. „Mama, tata i ja”. Nie zapomniano również o pozostałych, na których czekają zabawy rekreacyjno-sportowe dla wszystkich przybyłych na rychtalskie obiekty sportowe. Na zakończenie, o godz. 18.30, wystartuje Wielobój Lekkoatletyczny pn. „Pokonaj Agnieszkę”, w którym mogą zmierzyć się wszyscy, bez względu na wiek. Oceniany będzie skok w dal z miejsca, bieg na dystansie 4 x 10m oraz rzut piłką lekarską tyłem. Na najlepszych czekają medale. - Przyjdź, przyjedź, baw się z nami! – zachęcają animatorzy Piotr Nasiadek i Mirosław Szydlik.
Z kolei w piątek, 4 maja br., animatorzy zapraszają na Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się o godz. 17.00 na rychtalskim „Orliku” (w razie niepogody – w hali sportowej). Rywalizacja przygotowana jest dla zawodników w wieku powyżej 13 lat. - Do turnieju można zgłosić się drużynowo lub indywidualnie. Drużyny będą startować w składach 5+1 plus maksymalnie 3 zawodników rezerwowych. Dla najlepszych przewidujemy medale. Jeśli grasz w piłkę nożną, pokaż, co potrafisz, chętnie zobaczymy cię w akcji – zapraszają P. Nasiadek i M. Szydlik.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!