Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Kariny, Olgi 11 Lipca 2020, 19:13
Dziś 13°C
Jutro 19°C
Sport
10 Maja, 2019

Rychtal: Majówka na sportowo w Rychtalu

Szereg imprez rekreacyjno-sportowych na rychtalskich obiektach sportowych.

Za nami cztery dni pracowitej „Majówki” na obiektach sportowych w Rychtalu. Animatorzy Wiesława Zimoch-Stępień oraz Dominik Makowski wraz z gminnym koordynatorem sportu Piotrem Nasiadkiem przygotowali szereg imprez rekreacyjno-sportowych, charakteryzujących się różnorodnością dyscyplin i zróżnicowaniem wiekowym. - Słowem – kto tylko chciał, mógł skorzystać z oferty zajęć i miło spędzić czas. Dodatkowo każdy uczestnik majówki, który zaangażował się w dowolny sposób w usprawnianie fizyczne, otrzymywał upominek, a zwycięzcy – medale – mówi P. Nasiadek.
1 maja br. sympatycy czynnego wypoczynku uczestniczyli w rozgrywkach streetballa oraz obejrzeli mecz ligowy miejscowego GKS-u. W rozgrywkach koszykarskich trójek w kategorii dziewcząt liderkami zostały: Aleksandra Rorat, Agata Michalska i Klaudia Kokot. W grupie chłopców zwyciężył team: Kamil Skiba, Jakub Nizioł, Natanael Barzyk i Filip Franczak.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 19 (1325) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!