Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2019, 12:04
Dziś 10°C
Jutro 6°C
Sport
12 Kwietnia, 2018

Rychtal: GKS z dofinansowaniem

Podpisanie umowy o wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez realizowanie zajęć szkoleniowych i udział w zawodach sportowych w piłce nożnej przez Gminny Klub Sportowy Rychtal”.

23 marca br. w siedzibie Urzędu Gminy Rychtal podpisana została umowa o wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez realizowanie zajęć szkoleniowych i udział w zawodach sportowych w piłce nożnej przez Gminny Klub Sportowy Rychtal”.
W imieniu klubu umowę podpisali: prezes Krzysztof Brus i skarbnik Donata Zielonka. Szczegółowy zakres realizowanego zadania określa oferta złożona 27 lutego br. przez GKS Rychtal w ramach otwartego konkursu ofert na realizację w 2018 r. zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Na mocy podpisanej umowy klub otrzyma dofinansowanie w wysokości 50.000 zł.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!