Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny 21 Lipca 2019, 05:11
Dziś 24°C
Jutro 25°C
Sport
14 Listopada, 2018

Piłka ręczna: Zwycięstwo okupione kontuzją

W meczu trzeciej kolejki grupy pierwszej drugiej ligi piłkarek ręcznych Polonia Kępno pokonała we własnej hali Spartę Gubin 35:24 (16:12). Niestety, kępnianki drugie w tym sezonie zwycięstwo okupiły kontuzją Vanessy Gajewskiej. To już trzecia zawodniczka, która w ostatnim czasie wypadła ze składu z powodu kontuzji.

Szczypiornistki kępińskiej Polonii odniosły w sobotę drugie zwycięstwo podczas trzeciego występu na drugoligowych parkietach w tym sezonie. W sobotę młodziutka drużyna Grzegorza Markiewicza pokonała we własnej hali Spartę Gubin 35:24. Kępnianki już do przerwy prowadziły różnicą czterech trafień. Po zmianie stron szczypiornistki Polonii zagrały nieco skuteczniej w ataku jak i obronie. W efekcie zwycięstwo 35:24 nie pozostawiło najmniejszych złudzeń. Po osiem bramek w tym spotkaniu rzuciły dla Polonii Paulina Skowrońska i Natalia Czarczyńska. Pięć trafień dorzuciła Vanessa Gajewska, a po cztery Angelika Walczak i Julia Kukuła. Trzy trafienia zaliczyła Weronika Kukotko, dwa - Sandra Środecka, a jedno - Martyna Orzechowska. Niestety, kępnianki zwycięstwo okupiły kontuzją Vanessy Gajewskiej.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!