Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Danieli, Bohdana, Julii 10 Grudnia 2023, 18:20
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Sport
10 Października, 2023

Piłka nożna: Wybieramy najlepszego piłkarza, trenera i działacza

Bieżący rok jest czasem jubileuszu 115-lecia istnienia najstarszego w Wielkopolsce klubu piłkarskiego, jednego z najstarszych w Polsce – KKP Polonia.

Z tej okazji Zarząd KKP Polonia 1908 Marcinki Kępno organizuje plebiscyt 115-lecia. Dlatego też za naszym pośrednictwem kieruje prośbę do Czytelników o zgłaszanie na kartkach swoich kandydatur na piłkarza, trenera i działacza 115-letniej historii klubu. Intencją organizatorów plebiscytu jest uhonorowanie najbardziej zasłużonych osób w całej, ponad 100-letniej historii klubu. Spośród zgłoszonych kandydatów kapituła plebiscytu dokona wyboru 10 piłkarzy, po 3 trenerów i działaczy klubu. Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali 115-lecia, która odbędzie się 24 listopada br.

Wypełnione kartki konkursowe można wrzucać do klubowej skrzynki na listy, znajdującej się przy wejściu do siedziby klubu przy Stadionie Miejskim przy Al. Marcinkowskiego 13a, lub przynosić do redakcji "Tygodnika Kępińskiego" do 26 października 2023 r.

~ Andrzej Mroziński, prezes KKP Polonia

Więcej w nr 41 (1551) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!