Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Damiana, Romana, Romany 24 Lutego 2020, 04:20
Dziś 11°C
Jutro 5°C
Sport
5 Lutego, 2020

Piłka nożna: W Kępnie zagrają o tytuł mistrza Wielkopolski

Hala sportowa Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kępnie będzie areną zmagań Finału Województwa Wielkopolskiego w Halowej Piłce Nożnej rozgrywanego w ramach XXI Licealiady 2019/2020.

W najbliższy wtorek, 11 lutego Kępno będzie gospodarzem Finału Województwa Wielkopolskiego w Halowej Piłce Nożnej rozgrywanego w ramach XXI Licealiady 2019/2020. W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kępnie osiem zespołów, wyłonionych w drodze wcześniejszych eliminacji, powalczy o tytuł mistrza województwa. O zwycięstwo w Kępnie powalczą aż dwa zespoły gospodarzy – reprezentacje ZSP nr 1 i 2. Pozostałe sześć drużyn to: Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych z Koła, Zespół Szkół Zawodowych z Gostynia, Zespół Szkół nr 1 z Wągrowca, Zespół Szkół nr 1 ze Swarzędza, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ze Środy Wielkopolskiej oraz Zespół Szkół Budowlanych z Poznania.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!