Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marty, Konstantego, Olafa 29 Lipca 2021, 22:34
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Sport
28 Maja, 2020

Piłka nożna: Upłynął termin składania wniosków licencyjnych

Przed dwoma tygodniami upłynął termin składania wniosków licencyjnych na grę w rozgrywkach prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Oficjalna witryna internetowa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej przedstawiła zestawienie złożonych wniosków licencyjnych na grę w czwartej i piątej lidze oraz klasie okręgowej. W przypadku zdecydowanej większości klubów nie było problemów z dotrzymaniem terminu złożenia stosownych dokumentów, który upłynął 15 maja. Jeszcze wcześniej Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zdecydował, że obiekty, które bez uwag przeszły ostatnią weryfikację związaną z procesem licencyjnym, zostaną automatycznie dopuszczone do użytkowania do końca sezonu 2020/2021.

W ubiegłym tygodniu, a konkretnie 15 maja br. upłynął termin składania dokumentacji licencyjnej dla rozgrywek prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Termin ten dotyczył jednak zespołów występujących w czwartej i piątek lidze oraz klasie okręgowej. W przypadku zdecydowanej większości klubów nie było problemów z dotrzymaniem terminu składania dokumentów. Stosowne aplikacje złożyły wszystkie zespoły uprawnione do gry w czwartej lidze, w tym między innymi Polonia Kępno, która trzy miesiące temu stanęła na skraju upadku i chociaż jej los w dalszym ciągu pozostanie zagadką, to jednak działacze przesłali stosowne dokumenty licencyjne.

~ BAS

Więcej w nr 22 (1379) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!