Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogumiła, Gerarda, Józefy 4 Października 2023, 01:19
Dziś 18°C
Jutro 16°C
Sport
26 Października, 2022

Piłka nożna: Spory niedosyt w Kępnie, remis nie zadowala żadnej ze stron

W Wielkopolsce w miniony weekend rozegrano trzynastą serię gier na zapleczu trzeciej ligi. Trzynasta seria gier okazała się pechowa dla lidera z Czarnkowa, który doznał niespodziewanej porażki z Mieszkiem Gniezno. Wpadkę Noteci wykorzystali piłkarze z Wągrowca i Ostrowa Wielkopolskiego, którzy po przekonujących zwycięstwach zbliżyli się do lidera.

Polonia 1908 Marcinki Kępno zanotowała czwarty remis w tym sezonie ligowym. Piłkarze z Alei Marcinkowskiego tym razem podzielili się punktami na własnym obiekcie z Lipnem Stęszew. Obie ekipy, choć walczą o zupełnie różne cele, potrzebują punktów więc podział punktów dla obu drużyn nie jest idealnym rozwiązaniem. Żadna ze stron nie może być zadowolona z tego wyniku. Okazji do zainkasowania pełnej puli było sporo, jednak zabrakło szczęścia i skuteczności.

~ BAS

Więcej w nr 43 (1502) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!