Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adolfiny, Odetty, Wacława 15 Kwietnia 2021, 11:01
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Sport
1 Kwietnia, 2021

Piłka nożna: Premierowa wygrana kępnian na wiosnę

W starciu z Krobianką Krobia zwycięstwo podopiecznym Tomasza Jaworskiego zapewnili dwaj, nowi zawodnicy. Premierowa wygrana na wiosnę sprawiła, że piłkarze z Alei Marcinkowskiego w dobrych nastrojach spędzą wielkanocną przerwę.

Piłkarze z Alei Marcinkowskiego na wiosnę nie rozpieszczali kibiców swoją grą i wynikami. Brak rezultatów sprawił, że kępnianie znaleźli się pod kreską. Sobotni pojedynek z Krobianką miał więc dla obu ekip ogromne znaczenie, a w przypadku porażki widmo degradacji mogło po raz pierwszy poważniej zajrzeć w oczy podopiecznym Tomasza Jaworskiego. Ostatecznie piłkarze Polonii 1908 Marcinków sięgnęli w sobotę po pierwsze trzy punkty w rundzie wiosennej i po zwycięstwie nad outsiderem z Krobi uniknęli spędzenia świąt Wielkanocy w strefie spadkowej.

~ BAS

Więcej w nr 12 (1421) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!