Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Marii, Mirosławy 3 Lutego 2023, 04:45
Dziś 3°C
Jutro 1°C
Sport
17 Sierpnia, 2022

Piłka nożna: Porażka w pierwszym domowym meczu kępnian

Po dwóch kolejkach na zapleczu trzeciej ligi komplet punktów mają tylko Centra Ostrów Wielkopolski, LKS Gołuchów i Mieszko Gniezno, który utrzymał prowadzenie w tabeli. Bez przegranej jest jeszcze jednak pięć zespołów, ale mają one punkty stracone w meczach remisowych.

Udanie zrewanżowała się Obra Kościan piłkarzom Polonii 1908 Marcinków Kępno za porażkę z rundy wiosennej poprzedniego sezonu. W sobotę, na Stadionie Miejskim w Kępnie doszło więc do symbolicznego rewanżu za mecz z poprzedniego sezonu. Gracze Obry jako gospodarze doznali wtedy porażki 1:2 z kępińską drużyną. W sobotę odegrali się. Kępnianie do drugiego ligowego meczu w nowym sezonie i zarazem pierwszego przed własną publicznością przystąpili z kosmetycznymi zmianami w składzie. W wyjściowym składzie zameldował się między innymi sprowadzony z LKS-u Gołuchów Nikodem Marciniak.

~ BAS

Więcej w nr 33 (1492) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!