Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 18 Września 2020, 23:22
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Sport
24 Stycznia, 2020

Piłka nożna: Polonia zacznie od derbów regionu

W rundzie jesiennej podopiecznym Bogdana Kowalczyka nie udało się zrealizować celu, którym było zajęcie miejsca gwarantującego spokojny wiosenny byt. Runda rewanżowa obecnego sezonu, w której kępnian czeka niezwykle trudna walka o utrzymanie, rozpocznie się w weekend 14-15 marca, wtedy biało-niebiescy na wyjeździe zmierzą się w derbach regionu z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. W rundzie wiosennej piłkarzy z Alei Marcinkowskiego czeka siedemnaście kolejek ligowych.

Wydział Gier Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił zestaw par w wiosennym terminarzu rozgrywek grupy wielkopolskiej czwartej ligi. Runda rewanżowa obecnego sezonu rozpocznie się w połowie marca. Po przerwie zimowej piłkarze wybiegną na boiska w weekend 14-15 marca. Tymczasem ostatnia kolejka sezonu zostanie rozegrana 20 czerwca. Polonia Kępno, będzie miała wymagający początek sezonu, bowiem już w pierwszej kolejce zmierzy się na wyjeździe z szesnastym zespołem pierwszej części sezonu, a więc ekipą Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

~ BAS

Więcej w nr 4 (1361) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!