Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Marii, Mirosławy 3 Lutego 2023, 05:28
Dziś 3°C
Jutro 1°C
Sport
24 Sierpnia, 2022

Piłka nożna: Polonia z kolejną porażką, dwie drużyny bez straty punktów

Pięć zespołów na zapleczu trzeciej ligi może w dalszym ciągu pochwalić się mianem niepokonanych w obecnym sezonie. Jednak po czterech kolejkach jedynymi ekipami, które zgromadziły komplet punktów są Centra Ostrów Wielkopolski i LKS Gołuchów.

Polonia 1908 Marcinki Kępno dobrze rozpoczęła nowy sezon z typowaną do awansu do trzeciej ligi Nielbą Wągrowiec, ale jak się okazało były to miłe złego początki. Po niespodziewanej wygranej w Wągrowcu w premierowej kolejce zespół trenera Marcela Surowiaka doznał trzech porażek i po czterech seriach z dorobkiem trzech punktów zajmuje czternaste miejsce w stawce. W piątek gracze z Alei Marcinkowskiego nie sprostali przed własną publicznością ostrowskiej Centrze. Tym razem gol z rzutu karnego zdecydował o tym, że Polonia 1908 Marcinki przegrała kolejne spotkanie, w którym najzwyczajniej kępnianie nie zasłużyli na porażkę.

~ BAS

Więcej w nr 34 (1493) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!