Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ariadny, Jarosława, Roberta 8 Czerwca 2023, 07:28
Dziś 24°C
Jutro 24°C
Sport
15 Marca, 2023

Piłka nożna: Polonia wyszarpała awans w rzutach karnych

Zawodnicy Polonii 1908 Marcinków Kępno zadbali o to, aby poziom emocji w pierwszym oficjalnym meczu o stawkę w tym roku był odpowiedni. Biało-niebiescy przegrywali w Kępnie z Victorią Września już 0:2, ale ostatecznie pokazali charakter i w rzutach karnych wyszarpali awans do kolejnej rundy.

Takiej Polonii 1908 Marcinki Kępno mało kto się spodziewał. Przebudowany, a przede wszystkim odmłodzony zespół z Alei Marcinkowskiego już w pierwszym meczu o stawkę w 2023 r. dostarczył sporo emocji. Pucharowe starcie 1/16 finału z Victorią Września w regulaminowym czasie gry nie przyniosło rozstrzygnięcia i do wyłonienia zwycięzcy konieczna była seria jedenastek. Rzuty karne lepiej wykonywali biało-niebiescy i to właśnie kępnian zobaczymy w kolejnej rundzie. Gracze Marcela Surowiaka zagrają w niej ze zwycięzcą pary LKS Gołuchów – Jarota Jarocin.

~ BAS

Więcej w nr 11 (1521) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!