Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Grzegorza, Salomei, Walerii 17 Listopada 2019, 19:32
Dziś 12°C
Jutro 13°C
Sport
17 Lipca, 2019

Piłka nożna: Polonia poznała rywali i terminarz

Polonia Kępno w sezonie 2019/2020 ponownie występować będzie w czwartej lidze, gdzie na biało-niebieskich czekają nowe wyzwania. Po ostatnim weekendzie wiemy już, jak będzie wyglądać skład czwartoligowych rozgrywek w naszym województwie. Trzeba przyznać, że zapowiadają się wielkie emocje. Ostatnim zespołem, który uzupełnił czwartoligowe szeregi, został Sokół Pniewy. Piłkarze zespołu, który pożegnał się z rozgrywkami, ostatecznie utrzymali się i w przyszłym sezonie znów zagrają w czwartej lidze. Wszystko za sprawą Orkana Śmiłowo, którego wycofano z czwartoligowych rozgrywek.

Znamy już pełny skład rozgrywek grupy wielkopolskiej czwartej ligi w sezonie 2019/2020. Do ewentualnych zmian dojść może już tylko przy zielonym stoliku. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, bo liga będzie bardzo zacięta. Kibice nie mają wątpliwości. To będzie jeden z ciekawszych sezonów od lat. Mowa o rozgrywkach czwartej ligi, które w poprzednim sezonie przechodziły istne trzęsienie ziemi. W zbliżających się rozgrywkach sezonu 2019/2020 zobaczymy osiemnaście zespołów. Ale to nie tylko liczebność ligi, a zespoły w niej startujące mają zagwarantować emocje na starcie nowych rozgrywek.

~ BAS

Więcej w nr 29 (1335) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!